Аутсорсингове
відновлення та
поставлення на
облік
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНСТИТУТ ФІНАНСОВИХ РІШЕНЬ»
Здійснює відновлення бухгалтерського обліку за прийнятною вартістю. Законодавство України чітко регламентує порядок ведення обліку, який повинен проводитися від початку і до кінця діяльності юридичної особи. Якщо в силу будь-яких причин, порушується цей порядок, або виявляються помилки в роботі з документацією, то виникає необхідність грамотного відновлення бухгалтерії.
Наша компанія пропонує оптимальні розцінки на дану послугу. Вартість відновлення бухобліку визначається виходячи з таких факторів:
Остаточне визначення вартості відновлення бухгалтерського обліку відбувається після аналізу основних економічних показників і організаційних особливостей вашої компанії.

КОЛИ НЕОБХІДНА ПРОЦЕДУРА ВІДНОВЛЕННЯ?

Відновлення бухгалтерії проводиться у випадках, коли:

ЩО ЯВЛЯЄ СОБОЮ ЦЯ ПОСЛУГА?

Відновлення бухгалтерського обліку передбачає налагодження всієї звітності у відповідність з первинними даними, а також відновлення відсутніх документів у разі їх втрати.
Така процедура дає масу переваг, серед яких:
Відновлення обліку складається з наступних операцій:
Після закінчення періоду відновлення бухгалтерського обліку ми представляємо Вам повний звіт та надаємо безкоштовні консультації з усіх виникаючих питань, які стосуються проведених операцій.

ВАРІАНТИ ВІДНОВЛЕННЯ ОБЛІКУ

Послуги з відновлення бухгалтерського обліку припускають наступні види робіт:
Відновлення даних може знадобитися в тому випадку, коли фірма, маючи в наявності помилки у веденні бухгалтерії та продовжує свою господарську діяльність без можливих санкцій і вимог з боку перевіряючих органів.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Відновлення бухгалтерії - це складна і трудомістка процедура, що вимагає великих зусиль та високої кваліфікації.
Фахівці "Інституту Фінансових Рішень" не тільки допоможуть нормалізувати бухгалтерію на вашому підприємстві, але і розроблять для вас нову облікову політику, а також забезпечать найбільш оптимальну й ефективну постановку податкового та бухгалтерського обліку.
Наші співробітники:
Необхідно пам'ятати, що фінансові втрати, пов'язані з некоректним веденням обліку, можуть не тільки багаторазово перевищувати ціну відновлення бухгалтерського обліку, а й призвести до зупинки господарської діяльності організації та навіть до втрати бізнесу.