Бухгалтерське
обслуговування
фізичної особи
підприємця
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНСТИТУТ ФІНАНСОВИХ РІШЕНЬ»
Пропонує якісне бухгалтерське обслуговування фізичної особи підприємця на максимально вигідних умовах. В практиці нашої роботи, залучення кваліфікованих фахівців до ведення бухгалтерського обліку допомагає підприємцям оптимізувати свої витрати, а також звільнити час для операційної діяльності. Досвід і професіоналізм наших фахівців дозволять розібратися навіть з найскладнішими випадками і завжди бути обізнаним в останніх змінах законодавства.

АСОРТИМЕНТ ПОСЛУГ

Бухгалтерське обслуговування ФОП у нашій компанії включає в себе:
Вартість послуги розраховується індивідуально та залежить від:
Бухгалтерське обслуговування проводиться на договірній основі, що дозволяє внести послуги аутсорсингу в витратні статті та зменшити для фізичної особи підприємця базу оподаткування.

ПЕРЕВАГИ ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

Ефективне використання робочого часу
Завдяки допомозі співробітників компанії «Інституту Фінансових Рішень» у вас з'явиться можливість повністю зосередитися на розвитку бізнесу. Фінансовою діяльністю займуться досвідчені фахівці.
Мінімальний рівень податкових і фінансових ризиків
Точна і своєчасна інформація, що надається нашими фахівцями в податкові та державні органи, допоможе впевнено пройти всі перевірки та прийняти правильні управлінські рішення.
Значна економія коштів
Ціни на бухгалтерське обслуговування ФОП, які пропонує наша компанія, набагато нижче, ніж утримання в штаті бухгалтера та облаштування його робочого місця.