Здача нульової
звітності для
товариств з
обмеженою
відповідальністю
Здача нульової звітності для ТОВ передбачає
Підготовку та надання бухгалтерської та податкової звітності, а також звітів до позабюджетних фондів.
Наприклад:
якщо утворене в поточному податковому періоді ТОВ не здійснювало господарську діяльність, йому все одно доведеться вести бухгалтерський облік і складати документацію в фонд соціального страхування і пенсійний фонд.
Формування нульової звітності вимагає певних знань, тому в цій ситуації краще звернутися до кваліфікованих фахівців. 
Вартість такої послуги невисока, а підготовка і здача документів досвідченим бухгалтером заощадить Вам достатню кількість часу.
Ціни на послугу розраховуються в індивідуальному порядку. При укладанні договору з нашою компанією Ви можете бути абсолютно впевнені в правильності складання документів і подачі звітів в зазначені терміни.
Системи оподаткування
Кількості звітних періодів, за якими необхідно заповнити та надати документи

ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ЗВІТНОСТІ

Якщо з яких-небудь причин в товаристві з обмеженою відповідальністю призупиняється ведення господарської діяльності, необов'язково закривати компанію і ліквідувати бізнес. У цій ситуації формується нульова звітність, а власник може зберегти статус юридичної особи, що в майбутньому дозволить відновити діяльність вашої організації на ринку.
Деякі особливості підготовки документів для нульової звітності:
  • Незважаючи, що звітність у ТОВ нульова, окремі документи можуть містити точні дані. Наприклад, бухгалтерський баланс повинен обов'язково включати в себе інформацію про джерела формування та суми статутного капіталу. У деяких випадках в нульовій декларації вказується заборгованість засновників за вкладом коштів до статутного капіталу.

  • Якщо ТОВ здійснювало господарську діяльність хоча б в першому кварталі звітного року, то при розрахунку податку на прибуток необхідно використовувати дані за цей квартал. Розрахунок ведеться наростаючим підсумком з початку року, так що при поданні податкової декларації за 6 і за 9 місяців потрібно буде відобразити ці дані.

  • Якщо ТОВ має на балансі об'єкти основних засобів, воно зобов'язане здавати звіт з податку на майно до того моменту, поки даний об'єкт буде знаходитися на балансі. Повне нарахування амортизації в даному випадку ні на що не впливає.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

«Інститут Фінансових Рішень»
пропонує підготувати та здати нульову звітність за прийнятною ціною.
Наші фахівці гарантують грамотне проведення необхідних операцій, надсилати звіти в регламентований термін і правильність складання документів, які будуть відповідати вимогам нормативних актів.
Ви можете також замовляти повне бухгалтерське обслуговування вашого підприємства, незалежно від форми господарської діяльності.
Бухгалтери та юристи компанії володіють необхідною кваліфікацією й досвідом і готові взятися за вирішення найскладніших завдань.