Ведення
бухгалтерського
обліку
Ведення бухгалтерського обліку
це одна з найбільш затребуваних послуг у клієнтів консалтингових компаній. Комплексне бухгалтерське обслуговування має на меті передачу облікових функцій підприємства професійним бухгалтерам та податковим консультантам «Інститут Фінансових Рішень».
«Інститут Фінансових Рішень» надає професійні аутсорсингові послуги ведення бухгалтерського обліку.
За довгі роки роботи на ринку ми сформували власний штат бухгалтерів-експертів, здатних впоратися з завданнями будь-якої складності.
Практика показує, що залучення зовнішніх фахівців є набагато вигідніше, ніж утримання власної бухгалтерської служби.
Крім фінансової переваги, зовнішнє управління бухгалтерським обліком дає й інші переваги:
Вибір оптимальної схеми співпраці (обсяг переданих функцій та повноважень, термін дії договору);
Грамотне та оперативне вирішення екстрених і поточних завдань;
Надання комплексних податкових та бухгалтерських послуг.

НАШІ ГАРАНТІЇ

Для максимальної якості послуг, що надаються нами була створена служба внутрішнього контролю та аудиту, до складу якої входять фахівці зі значним досвідом роботи в бухгалтерській галузі. Головне завдання служби внутрішнього контролю - надавати якісні послуги, проводити оперативні консультації для бухгалтерів, брати участь в складанні облікової політики, а також регулярно проводити перевірки фінансової та податкової звітності.
Укладення договору на бухгалтерське обслуговування - це порятунок від усіх можливих ризиків, адже наші фахівці несуть повну відповідальність за:
Вартість послуг з ведення бухгалтерського обліку залежить від наступних факторів:
Комфортна ціна на ведення бухобліку - це далеко не єдина перевага співпраці з Інститутом Фінансових Рішень. У нас працюють тільки досвідчені професіонали, які регулярно вдосконалюють свій професійний рівень і стежать за змінами в законодавстві України.