Здача нульової
звітності
Нульова звітність (нульова декларація або баланс) являє собою сукупність статистичної, податкової та фінансової звітності за період, протягом якого юридична особа господарську діяльність не здійснювало. Прибуток організацією в цей час фактично отримано не було, проте здача нульової звітності проводиться в обов'язковому порядку, а правильність і терміни строго контролюються податковими органами.
Далеко не кожен підприємець має необхідні знання і кваліфікацію для правильної підготовки встановленого пакета документів - саме тому сьогодні популярна послуга бухгалтерського аутсорсингу.
«Інститут Фінансових Рішень»:
надає широкий перелік бухгалтерських та юридичних послуг з підготовки нульової звітності. Багаторічний досвід і висока кваліфікація наших фахівців дозволяють впевнено вирішувати найскладніші завдання. Індивідуальні умови співпраці для кожного клієнта і консультативна допомога бухгалтерів та юристів допоможуть розвитку вашого бізнесу.
Ціна послуги:
  • Ціни на складання нульової звітності фахівцями нашої компанії оптимальні (як і на інші послуги). Уклавши з нами договір на обслуговування, Ви можете бути впевнені, що роботи будуть виконані правильно і здані в необхідні терміни.
  • Ціна послуги в кожному випадку розраховується індивідуально.
Вартість здачі нульової звітності визначається в залежності від:
системи оподаткування;
кількості звітних періодів, за якими необхідно підготувати документи.

ПРОЦЕС СКЛАДАННЯ ЗВІТНОСТІ

Складання нульової звітності передбачає наступну послідовність фінансових процедур:
визначення необхідних форм звітності в залежності від форми власності та системи оподаткування;
складання документації та своєчасне надання її в усі інстанції.